شرکت کرفتسمن Craftsman برای مدت طولانی با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کرد و علت آن مشکلات زیادی که شرکت مادر کرفتسمن یعنی شرکت سیرز Sears دارد است. در مارچ ۲۰۱۷ شرکت بلک اند دکر برند کرفتسمن را از شرکت سیرز خریداری کرد. کرفتسمن دومین برند آمریکایی در زمینه ابزار در آمزیکا است.
از جمله مشکلات این برند ضعف در بازاریابی و فروش و تولید در چین بود که بلک اند دکر با نگاهی رو به جلو سعی در برطرف کردن مشکلات این برند آمریکایی دارد.
کرفتسمن فقط در فروشگاه بزرگ سیرز و کی مارت و چند فروشگاه محدود موجود بود ولی بلک اند دکر اعلام کرده به زودی در سراسر فروشگاه ها و همچنین در اینترنت مثل سایت آمازون در دسترس خواهد بود.
یکی از علل کم شدن فروش کرفتسمن دست کشیدن از تولید در آمریکا و تولید در چین بود. بلک اند دکر اعلام کرده کرفتسمن در آمریکا تولید خواهد شد و روی بازار آمریکا با این برند حساب جدایی باز کرده است.
بلک اند دکر اعلام کرده ابزار های دستی این برند با آهن و فولاد آمریکایی تولید نخواهد شد ولی در کارخانه های آمریکا تولید خواهد شد.
بلک اند دکر قبلا با برند دی والت در آمریکا با مواد اولیه غیر آمریکایی تولیداتی انجام داده که به احتمال قوی از همان موادی که برای دی والت استفاده می کنند برای کرفتسمن هم استفاده خواهند کرد.
گارانتی های قبلی کرفتسمن به قوت خود باقی است و بلک اند دکر محصولات جدید را همانند محصولات قدیمی تر گارانتی خواهد کرد.

Recommended Posts

نظر خود را بنویسید